Anna Pichola

Anna Pichola – Kreatorka Kariery w Norwegii

Cześć, nazywam się Anna Pichola i jestem certyfikowanym trenerem rozwoju i biznesu, dyplomowanym coachem oraz doradcą zawodowym.
Pomogę Ci zdobyć upragnioną pracę w Norwegii, w oparciu o Twoje mocne strony.

Szukasz pracy w Norwegii?
Jesteś w dobrym miejscu!

Poznajmy się bliżej

Doświadczenie i kariera zawodowa

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej – kierunku Marketing i Zarządzanie. Ponadto ukończyłam roczne stypendium na Uniwersytecie Strathclyde w Glasgow związane z Rozwojem Biznesu. Kompleksowe wykształcenie stało się podstawą mojej kariery zawodowej, która od blisko dekady jest związana z Norwegią. Swoje doświadczenie związane z branżą HR zdobywałam właśnie w tym kraju, rekrutując pracowników do projektów, którymi osobiście zarządzałam.

Praca na rynku norweskim

Doskonale znam wymogi norweskiego rynku pracy, z którym jestem nieprzerwanie związana od 2012 roku. Przede wszystkim wiem, na co pracodawca zwraca uwagę, kiedy zapoznaje się z cv, listem motywacyjnym oraz co jest istotne podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki tej wiedzy jestem w stanie skutecznie wspomóc kandydata na dane stanowisko oraz pomóc mu zredukować stres, jaki jest związany z pracą w nowym miejscu oraz obcym kraju.

Praca w Norwegii

Dzięki współpracy ze mną poznasz dogłębnie proces rekrutacyjny, nauczysz się przygotowywać odpowiednie materiały aplikacyjne, a także zobaczysz, jakie niespodzianki mogą na Ciebie czyhać na norweskim rynku pracy. Podczas konsultacji wykorzystuje nowoczesne rozwiązania tak, aby w, jak najlepszy sposób pomóc Ci odnaleźć się na obecnym rynku pracy. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Uwielbiam sporty wodne, bieganie oraz jazdę na nartach.

W czym mogę Ci pomóc?

Profesjonalne CV
po norwesku

To Twoja ważna wizytówka. Opracuję Twoje CV w taki sposób, aby zwracało na siebie uwagę i zachęcało do zaproszenia Cię do rozmowy kwalifikacyjnej.

List motywacyjny czyli norweski søknad

List motywacyjny jest bardzo popularny w Norwegii i jest czytany przez pracodawcę. Napiszę Twój list w taki sposób, że rekruterzy będą chcieli zaprosić Cię na rozmowę.

Rozmowa kwalifikacyjna po norwesku

Podstawą jest dobre przygotowanie. Przećwiczymy spontaniczną rozmowę kwalifikacyjną oraz podam Ci wskazówki, jak radzić sobie
z niewygodnymi sytuacjami.

Odkryj swoje
mocne strony

Czujesz, że stoisz w miejscu? Nie wiesz, jak ruszyć do przodu w sferze zawodowej? Pomogę Ci odkryć mocne strony tak, abyś mógł lepiej rozwijać swoją karierę na rynku norweskim.

Profesjonalny profil
na LinkedIn

Pokażę Ci jak poprzez serwis LikedIn efektywnie szukać pracy w Norwegii oraz zachęcić rekruterów do kontaktu z Tobą. Razem przejrzymy Twój profil oraz udzielę Ci praktycznych wskazówek.

Pierwsza praca
w Norwegii

Szukasz swojej pierwszej pracy?
Nie wiesz od czego zacząć?
Z przyjemnością pomogę Ci w procesie szukania pracy w Norwegii oraz w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Inni o mnie

Anna pomogła mi się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej. Pełen profesjonalizm oraz super współpraca. Gorąco polecam.
Justyna z Oslo
Ania pomogła mi znaleść moją pierwszą prace w Norwegii.
Przygotowała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej a także pomogła w wypełnieniu wszystkich dokumentów.
Magda z Oslo
Anna pomogła mi w dokumentach aplikacyjncyh. Świetna komunikacja oraz wszystko przygotowane na czas.
Wojtek z Oslo
"Nie to, co osiągasz, ale to, co przezwyciężasz, definiuje Twoją karierę." Carlton Fisk

Nie wiesz jak zacząć? Umów się na bezpłatną 20 minutową konsultację online.

“Podążaj za swoją pasją, a sukces będzie podążał za Tobą”