Anna Pichola

Szukasz pracy w Norwegii? Chcesz się rozwijać?
A może myślisz o własnej Firmie?

Jesteś w dobrym miejscu!

Nazywam się Anna Pichola i jestem certyfikowanym trenerem rozwoju i biznesu, dyplomowanym coachem oraz doradcą zawodowym. Pomogę Ci zdobyć upragnioną pracę w Norwegii, w oparciu o Twoje mocne strony.

Zapraszam Cię na:

Warsztat kariery: Nie podcinaj sobie skrzydeł.

który odbędzie się:

27 stycznia 2024 r. w Oslo

Warsztat odbędzie się w godzinach 9.00 – 14.00.
Liczba miejsc ograniczona.

Poznajmy się bliżej

“Nie to, co osiągasz, ale to, co przezwyciężasz,
definiuje Twoją karierę.”
Carlton Fisk

Doświadczenie i kariera zawodowa

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej – kierunku Marketing i Zarządzanie. Ponadto ukończyłam roczne stypendium na Uniwersytecie Strathclyde w Glasgow związane z Rozwojem Biznesu oraz studia podyplomowe na kierunku trener biznesu, coach i specjalista ds. szkoleń. Kompleksowe wykształcenie stało się podstawą mojej kariery zawodowej, która od blisko dekady jest związana z Norwegią. Swoje doświadczenie związane z branżą HR zdobywałam właśnie w tym kraju, rekrutując pracowników do projektów, którymi osobiście zarządzałam.

Praca na rynku norweskim

Doskonale znam wymogi norweskiego rynku pracy, z którym jestem nieprzerwanie związana od 2012 roku. Przede wszystkim wiem, na co pracodawca zwraca uwagę, kiedy zapoznaje się z cv, listem motywacyjnym oraz co jest istotne podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki tej wiedzy jestem w stanie skutecznie wspomóc kandydata na dane stanowisko oraz pomóc mu zredukować stres, jaki jest związany z pracą w nowym miejscu oraz obcym kraju.

Praca w Norwegii

Dzięki współpracy ze mną poznasz dogłębnie proces rekrutacyjny, nauczysz się przygotowywać odpowiednie materiały aplikacyjne, a także zobaczysz, jakie niespodzianki mogą na Ciebie czyhać na norweskim rynku pracy. Podczas konsultacji wykorzystuje nowoczesne rozwiązania tak, aby w, jak najlepszy sposób pomóc Ci odnaleźć się na obecnym rynku pracy. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Uwielbiam sporty wodne, bieganie oraz jazdę na nartach.

W czym mogę Ci pomóc?

Profesjonalne
dokumenty aplikacyjne

To Twoja ważna wizytówka. Opracuję Twoje CV oraz napiszę list motywacyjny w taki sposób, aby zwracały na siebie uwagę i zachęcały do zaproszenia Cię do rozmowy kwalifikacyjnej.

Własna firma
w Norwegii

Marzysz o własnej Firmie? Chcesz rozwijać swoją markę?
A może szukasz pomysłu na biznes? Pomogę Ci zrealizować marzenia o własnej Firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna
po norwesku

Podstawą jest dobre przygotowanie. Przećwiczymy spontaniczną rozmowę kwalifikacyjną oraz podam Ci wskazówki, jak radzić sobie z niewygodnymi sytuacjami.

Konsultacje
kariery

Czujesz, że stoisz w miejscu? Nie wiesz, jak ruszyć do przodu w sferze zawodowej? Pomogę Ci odkryć mocne strony tak, abyś mógł lepiej rozwijać swoją karierę na rynku norweskim.

Profesjonalny profil
na LinkedIn

Pokażę Ci jak poprzez serwis LikedIn efektywnie szukać pracy w Norwegii oraz zachęcić rekruterów do kontaktu z Tobą. Razem przejrzymy Twój profil oraz udzielę Ci praktycznych wskazówek.

Rekrutacja pracowników

Nieudana rekrutacja może kosztować Twoją firmę wiele czasu i pieniędzy. Dlatego warto zlecić to zadanie specjaliście, który posiada odpowiednie doświadczenie w dziedzinie rekrutacji i zna najlepsze praktyki .

Inni o mnie

justyna

Justyna z Oslo

Anna pomogła mi się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej. Pełen profesjonalizm oraz super współpraca. Gorąco polecam.

Magda z Oslo

Ania pomogła mi znaleźć moją pierwszą prace w Norwegii. Przygotowała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej a także pomogła w wypełnieniu wszystkich dokumentów.

Wojtek z Oslo

Anna pomogła mi w dokumentach aplikacyjncyh. Świetna komunikacja oraz wszystko przygotowane na czas.

Nie wiesz, jak zacząć? Umów się na bezpłatną 20-minutową konsultację online.

“Podążaj za swoją pasją, a sukces będzie podążał za Tobą”