Szkolenie online 13 maja godz.18.30

5 tygodniowy Program Grupowy!

Odkryj Potęgę LinkedIn w Poszukiwaniu Pracy Biurowej w Norwegii!

Zadbaj o swój rozwój na rynku norweskim.

Na szkoleniu nauczysz się:

Szkolenie : Odkryj Potęgę LinkedIn w Poszukiwaniu Pracy Biurowej w Norwegii!

odbędzie się:

w godzinach 18.30- 20.30.
Liczba miejsc ograniczona.

Co zyskasz ?

Dla kogo jest to szkolenie? Idealny dla osób, które marzą o dobrze płatnej pracy w Norwegii, ale napotykają trudności w procesie aplikacyjnym, takie jak brak odpowiedzi na wysyłane CV, czy trudności ze znalezieniem pracy odpowiadającej ich wykształceniu.

599 kr
  • Szkolenie potrwa ok. 2 godzin
  • BONUSY
  • Checklista Profilu na LinkedIn
  • Checklista Rozmowa Kwalifikacyjna w Norwegii

Poznajmy się

Jestem dyplomowaną coachką , mentorką kariery oraz trenerką rozwoju i biznesu z ponad 11-letnim doświadczeniem na norweskim rynku. Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej – kierunku Marketing i Zarządzanie. Ukończyłam roczne stypendium na Uniwersytecie Strathclyde w Glasgow związane z Rozwojem Biznesu, a także studia podyplomowe.

Obecnie pełnię kluczową rolę na wysokim stanowisku w jednej z norweskich firm. Zaczynając od sprzątania 11 lat temu w Norwegii, moja kariera stanowi inspirujący dowód na to, że każdy może odnieść sukces.

 

Inni o mnie...

LinkedIn to Twój most do przyszłości zawodowej w Norwegii. Niezależnie od tego, czy już tu jesteś, czy dopiero planujesz przeprowadzkę, skorzystaj z tego narzędzia, aby odblokować drzwi do swojej wymarzonej kariery.